Kalendarz reklamowy – „umilacz” czasu.

Ogólny pęd, brak czasu, zbyt krótka doba sprawia, że nieuchwytnie mija Tobie kolejny i kolejny dzień. Tysiące spraw goni Cię codziennie. Im szybciej im uciekasz tym więcej gubisz po drodze. Aktywności nawarstwiają się co sprawia, że trudniej sprostać wielu zadaniom, które stawia przed Tobą życie. I nieważne czy to prywatne czy służbowe. Jedno i drugie jest sporym wyzwaniem i tylko Twoja dobra logistyka pracy i funkcjonalne gadżety reklamowe, które masz pod ręką pozwalają Tobie stawić temu czoła. Obecnie rynek produktów marketingowych udostępnia przeróżne aplikacje, akcesoria, narzędzie i gadżety reklamowe, które pomagają odbiorcom w walce z natłokiem obowiązków. To właśnie one organizują plan każdego dnia, układają spotkania biznesowe, wizyty lekarskie, fryzjera, wakacje i wyjazdy służbowe a nawet przypominają o meczu syna czy przedstawieniu córki.

Na kilka dni przed ważnym wydarzeniem nie pozwolą zapomnieć o wszelkich rocznicach i zbliżających się świętach. Nie można się zatem dziwić, że gromadzimy różne gadżety i wspomagacze, które niejednokrotnie myślą za nas. Z ich wsparciem śpimy spokojnie, poświęcamy czas innym rzeczom i przyjemnościom. Jednym z takich niezbędnych akcesoriów, przydatnych i niezbędnych gadżetów w Twoim życiu jest popularny kalendarz. Po prostu. Zwykły książkowy, biurkowy lub ścienny. To w nim zapiszesz wszystkie ważne informacje, które jak bywa w przypadku gadżetów elektronicznych mogą zniknąć, ktoś je przypadkowo usunie albo przez nieuwagę je skasujemy.  

Kalendarz reklamowy to wymarzony upominek, który możesz otrzymać lub wręczyć swoim VIPowskim klientom. Zarówno Tobie, jak i jemu przyda się taki prezent w uporządkowaniu codziennej pracy i obowiązków. W kalendarzu zapiszesz istotne rzeczy, które nie mogą umknąć Twojej uwadze przez cały rok, każdego dnia. Często informacje takie, jak rocznice, urodziny, imieniny i święta raz w nich zapisane przepisywane są na kolejne lata w kolejnych kupowanych czy otrzymywanych terminarzach. Kalendarz jest ważnym elementem działalności, którą prowadzisz. Czy Ty czy Twój klient zabierzesz go na targi branżowe, konferencje lub spotkania biznesowe? A jeśli oznaczysz go logo Twojej firmy dodatkowo będzie wraz z spersonalizowanym długopisem stanowił doskonały nośnik reklamy? Oczywiście. Wręczając taki gadżet w formie upominku świątecznego z końcem lub na początku danego roku swojemu klientowi stanie się jego nieodłącznym towarzyszem biznesowym przez kolejne 365 dni porządkując harmonogram dnia. Jednocześnie spersonalizowanie go logo lub grafiką charakterystyczną dla Twojej marki sprawi, że będzie ona lepiej rozpoznawalna i zyska na popularności na rynku, zostawiając w tyle konkurencję.

Kalendarz reklamowy – na ścianę czy do torby?

Atrakcyjne i nietuzinkowe kalendarze reklamowe mogą być wykonane tradycyjnie ze skóry albo z ekoskóry bądź papieru co jest coraz częściej wybieraną przez klientów opcją ze względu na ogólne proekologiczne trendy. Alternatywą stają się w związku z tym kalendarze z korka lub w drewnianej okładce. Szeroka gama kolorystyczna oraz możliwości łączenia różnych kolorów opraw i przeszyć pozwoli dopasować taki gadżet jak kalendarz do barw nawiązujących do Twojej działalności, profilu lub Twojego logo. W zależności od potrzeb można zamówić kalendarze w formacie A4, A5, A6, B5 oraz w B6 w indywidualnie wybranych układach – dziennym, tygodniowym lub w wersji z notesem. Każdy kalendarz będziesz mógł wykorzystać w inny sposób, w różnych sytuacjach – czy to w życiu prywatnym czy w służbowym.

Jeśli zdecydujesz się na wybór kalendarza reklamowego ściennego to nie tylko ozdobisz swoje biuro, biura swoich pracowników i partnerów biznesowych ale utrwalisz swoją markę, logo czy motto, z którym się identyfikujesz, na cały rok. To największa z możliwych form reklamy w dziale kalendarzy. Występuje w opcji trójdzielnej, jednodzielnej oraz plakatowej. Wszystkie równie mocno przyciągną uwagę otoczenia, pracując stale przez 365 dni na Twój sukces. One w przeciwieństwie do książkowych nie ułożą Twojego dnia ale w jednej chwili wskażą odpowiednie dni tygodnia w różnych miesiącach. Jeden rzut oka i wiesz kiedy w danym miesiącu wypadają istotne święta i dni wolne. Łatwiej będzie Ci z pomocą tego gadżetu zaplanować odległe wydarzenia.

Kalendarze biurkowe natomiast to nie tylko dekoracja biurka. Choć jego piękne wykonanie z subtelnym logo może być jego znaczącą ozdobą. Ich funkcjonalność i praktyczne wykorzystanie przyda się zwłaszcza dla tych osób, które pracują głównie przy komputerze. Spersonalizowanie gadżetu logo lub grafiką sprawi, że Twój brand będzie nienachalnie acz stale w zasięgu ich wzroku. W ciągu całego roku pracy spojrzy na niego niezliczoną ilość razy przez co będzie Cię kojarzyć bardziej niż konkurencję.

Najbardziej znaną formą terminarza jest kalendarz książkowy. Dostępny w wersji dziennej lub w układzie tygodniowym. W wielu formatach i opcjach kolorystycznych to wymarzony upominek reklamowy dla Twojego kontrahenta, partnera czy pracownika. Kalendarze książkowe z wytłoczonym obok roku logo Twojej firmy to luksusowy gadżet charakteryzujący się estetycznym wykonaniem z użyciem najwyższej jakości skórzanych i ekologicznych materiałów. Dodatkowo kalendarz książkowy może pełnić funkcję notatnika, w którym Twój klient zapisze najważniejsze dla niego informacje. Wpłynie to z pewnością na fakt, że taki gadżet będzie mu towarzyszył na najważniejszych spotkaniach, targach czy konferencjach przez 365 dni w roku.

Kalendarze listkowe, najmniejsze z terminarzy dostępnych na rynku, charakteryzują się swoim niewielkim rozmiarem. Wyglądem przypominają popularne wizytówki. Taki gadżet ze względu na wielkość cieszy się dużą popularnością bo może pełnić dodatkowo taką rolę. Dzięki możliwości naniesienia dowolnego nadruku można umieścić na nich nie tylko logo, grafikę ale i dane kontaktowe Twojej firmy.

Gadżet reklamowy czy efektywna wizytówka?

Każdego dnia jesteśmy odbiorcami różnego rodzaju akcji promocyjnych. Doświadczamy bodźców wysyłanych nam przez świat marketingu. Coraz częściej negatywnie reagujemy na nachalne i irytujące reklamy czy banalne upominki. Warto zatem aby Twoja marka kojarzyła się inaczej. Chcesz być odbierany jako solidna, rzetelna, wyprzedzająca konkurencję firma? Chcesz być marką, która myśli zawczasu o potrzebach swoich odbiorców? Wykorzystaj zatem estetyczne i ekskluzywne kalendarze reklamowe jako inwestycję w długoterminową akcję promocyjną. Koniecznie spersonalizowane z logo i dodatkowymi wkładkami przypominającymi o profilu i charakterze Twojej działalności. Dzięki temu oraz wykorzystaniu niestandardowych uszlachetnień takich, jak tłoczenia, dodatkowe wklejki czy blaszki, można stworzyć oryginalny kalendarz specjalnie zaprojektowany na Twoje życzenie. Gadżet podkreśli odbiór Twojej marki, którą reprezentujesz a Ty umocnisz więż ze swoim klientem. Profesjonalnie wykonane i zaprojektowane kalendarze z intrygującymi, bogatymi grafikami przykują uwagę nowych, potencjalnych klientów. Minimalistyczny design oraz oryginalne spersonalizowanie stworzą gadżet, który zaspokoi ich potrzeby, przy czym będzie nienachalną i interesującą reklamą. Będzie Twoją długoterminową, ekskluzywną i niebanalną wizytówką, którą z przyjemnością użyjesz nie raz. To możemy Ci zagwarantować.