20 gadżetów reklamowych dla branży gastronomicznej.

Nie ma chyba branży na świecie, która nie potrzebowałaby reklamy. Reklamujemy się wszyscy. Małe jednoosobowe działalności, średnie przedsiębiorstwa ale także duże międzynarodowe koncerny. Nikt nie szczędzi na reklamę bo wie, że tylko to pomoże mu wybić się na tle stale rosnącej konkurencji i zdobyć nowe grupy klientów. I tylko to wpłynie na zwiększone zyski a one z kolei będą oznaką osiągniętego sukcesu. Ale jak się promować by nasz przekaz nie był nachalny a już na pewno nie był banalny. Kiedy fajna reklama staje się, na której wychodzimy z pokoju lub przełączamy kanał, tą którą nie wyrzucimy razem z innymi nieciekawymi ulotkami? Kiedy zaciera się granica pomiędzy zdobywaniem klienta a jego utratą? To wiedzą najlepsi specjaliści od reklamy, z którymi mamy przyjemność pracować. Razem tworzymy reklamę. A są nie praktyczne, unikalne i przydatne gadżety reklamowe. Gadżety, których potrzebuje każda branża dbająca o swój marketing zewnętrzny. Taką branżą jest na przykład branża gastronomiczna, która z roku na rok stale się rozrasta. Powstają nowe obiekty gastronomiczne – restauracje, bistra, bary czy puby. To sprawia, że muszą przyciągnąć do siebie gości jednocześnie odciągając ich od konkurencji. Wiadomo jeśli mają znanego kucharza – obronią się, jeśli dobrą lokalizację – goście sami się pojawią a jeśli do tego wszystkiego dorzucić główny element czyli wybitną kuchnię i serwowane wyśmienite dania – sukces czai się za rogiem. Ale to wszystko też mogą proponować inni. Co zatem zrobić aby nie wpaść do jednego worka z konkurencją? Jak zaznaczyć swoją pozycję na rynku? Jak stać się tym jednym jedynym? Recepta jest prosta – użyj gadżetów reklamowych dostępnych na rynku. Zdaj się na speców od właściwego doboru produktów, którzy doradzą Ci odpowiednią personalizację i dostarczą Ci to, o czym marzą Twoi goście.

Wyserwuj gadżet reklamowy inny niż wszyscy.

Świat gadżetów reklamowych jest jeszcze większy niż świat gastronomii. Różnorodność produktów, kolorystyka, przeznaczenie, funkcjonalność jest tak zróżnicowana i liczna, że trudno w tym gąszczu wybrać idealny produkt dla siebie. Nie szukaj na własną rękę bo coś co może wydać Ci się fajne będzie już „od wczoraj” passé. To co wyda Cię się przydatne będzie tanią imitacją naprawdę dobrego produktu, na który czekają Twoi klienci. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy. O gadżetach reklamowych wiemy wszystko. Podążamy na najnowszymi trendami i śledzimy gadżetową modę. Coś co dziś pojawia się na rynku jako nowość może być jutro w Twojej firmie i wspierać Twoje działania marketingowe.

Branża gastronomiczna to dość specyficzny rynek. Zabieganie o klienta jest tu nieco inne niż w przypadku pozostałych branż ale tu także używa się gadżetów reklamowych. Pierwszym i podstawowym są te, które wydają się być oczywistą oczywistością a mowa tu o zastawie stołowej. Przecież to na jakich talerzach wyserwujesz swoje wykwintne dania wpłynie na ich smak a także na to czy klient zapamięta to miejsce czy też nie. Oryginalna zastawa stworzona według interesującego designu z delikatnym i subtelnym logo, które praktycznie nie rzuca się w oczy to pierwszy dłuższy kontakt klienta z restauracją. Wówczas zawiązuje się romans, który trzeba wykorzystać. Te kilka minut może przerodzić się w stałe uczucie, którym Twój gość obdarzy Twój lokal. Podobnie działają sztućce w wyrafinowanym kształcie. Smukłe, lekkie z lekką nutką szlachetności to strzał w dziesiątkę. One wraz z gustownymi talerzami, miseczkami, półmiskami będą stanowiły idealne wsparcie dla Twoich działań. Do kompletu wręcza należy dobrać piękny obrus wraz z identycznej tkaniny serwetami, które będą współgrały z zastawą. Gruba tkanina z ciekawym wzorem i haftem logo restauracji będą świadczyły o Twoim wyrafinowanym guście. Całości dekoracji stołu dopełni idealny wazon a także piękne karafki na wodę lub inne napoje chłodzące. Karafki lub coolery mogą być również oznakowane, najlepiej grawerem dla podkreślenia elegancji miejsca. Z pewnością nie umknie uwadze jeśli kelner nie tylko ubrany w gustowny uniform czy fartuch z logo będzie otwierał wino luksusowym otwieraczem. Następnie rozleje trunek do gustownych kieliszków, których kształt i forma będzie również podkreślała wyjątkowość miejsca. A to tylko połowa sukcesu. To to co widzą goście. Z czym mają bezpośredni kontakt a w tym czasie na zapleczu, w kuchni dzieje się magia i to za sprawą gadżetów kulinarnych dla kuchni.

Magia gastronomicznych gadżetów reklamowych.

Wiecie, że istotnym elementem, który stoi za wybitnością danego dania są gadżety, które zostały użyte do jego przyrządzenia. Danie to nie tylko kunszt szefa kuchni, składniki dobrej jakości od sprawdzonych dostawców, właściwy mariaż tych składników ale także urządzenia oraz wszelkie pomoce, których użyliśmy aby finalne danie trafiło na stół. Dobra kuchnia to wszelkie miski, naczynia do przechowywania produktów, kufle, deski, półmiski, silikonowe łyżki stołowe, podbieraki, obieraczki, ściereczki, sosjerki – słowem wszystko to, co będzie ułatwiać Twojemu zespołowi pracę. Dopasowanie tych produktów do Twoich potrzeb z pewnością przyczyni się do sukcesu Twojej kuchni. Spod rąk Twojego personelu będą wychodziły dzieła kulinarnej sztuki. A jeśli spotkają się one z zadowoleniem gości Twojej restauracji masz sukces gwarantowany.

Gadżety gastronomiczne pracujące na Twój sukces.

Wszystkie gadżety – zarówno te, które znajdują się w samej restauracji ale także te, których używają Twoi pracownicy mogą stanowić idealny prezent dla lojalnych klientów. Piękna masywna deska do krojenia wykonana z najwyższej jakości drewna, ostre noże kuchenne, elegancja karafka, komplet kieliszków czy mini zestaw do parzenia kawy i herbaty to tylko kilka pomysłów, w jaki sposób możesz podziękować swoim stałym klientom za odwiedziny. Taki niedrogi ale wartościowy gest z pewnością spotka się z ich pozytywną reakcją. Docenią Ciebie, Twoją działalność i wyszukaną kuchnię, którą im serwujesz. Taka fama pójdzie dalej w świat. Obdarowani klienci będą z przyjemnością polecać Cię dalej i promować Twoje usługi swoim znajomym. Ważne jednak aby każdy prezent, który im wręczysz był oznakowany logo Twojej marki. To ten mały znaczek ma największe znaczenie. Subtelny grawer, haft, sublimacja podkreśli charakter Twojej restauracji. Jeśli uznasz, ze zależy Ci na krzykliwej, przeskalowanej grafice daj nam znać. Nasi graficy przygotują coś specjalnego, coś o czym Twoi klienci długo nie zapomną. I tym chętniej odwiedzą Cię ponownie. Postaw na jakość produktów, postaw na nasze doświadczenie i postaw na ponadczasowe gadżety reklamowe z logo.