Gadzety.pl to największy i najstarszy serwis internetowy w Polsce od początku związany z branżą reklamową. Od 20 lat oferujemy naszym Klientom gadżety reklamowe z logo. Stosujemy wiele metod znakowania, między innymi: tampodruk, sitodruk, transfer, grawerowanie laserowe, haft komputerowy, nadruki na ceramice, sublimacja oraz tłoczenie. 

Nowoczesny design, aktualne trendy, duże stany magazynowe, bogata gama kolorystyczna oraz krótkie terminy realizacji to nasze atuty.

Ponad 25.000 różnorodnych produktów reklamowych, wszystko to w celu skutecznej promocji wizerunku marek Naszych Klientów. Artykuły promocyjne z naszej bogatej oferty zaspokoją najbardziej wyszukane zapotrzebowania. Miliony sprzedanych produktów. Tysiące zadowolonych Klientów. W naszej ofercie znajdziecie upominki z różnych dziedzin życia, artykuły biurowe oraz długopisy reklamowe, elektronikę użytkową, pamięci USB, powerbanki, torby i plecaki, akcesoria podróżne, parasole, gadżety dla dzieci, gadżety sportowe, odzież reklamowa, kalendarze oraz indywidualnie zaprojektowane gadżety na specjalne zamówienie.

Importujemy nasze produkty z Azji i Europy jak również współpracujemy z najlepszymi producentami w Polsce. 

Naszą misją jest zadowolenie klienta, dlatego zawsze dogłębnie staramy się poznać potrzeby klienta i jego oczekiwania, co do reklamy i promocji jego marki. Wszystkie zlecenia staramy się realizować w taki sposób, aby dać możliwość wyboru ostatecznej, najskuteczniejszej metody. Jesteśmy po to, by doradzać, tłumaczyć i wskazywać właściwy kierunek.

Zapraszamy do współpracy. Dołącz do nas !