Wedding Journal – specjlany notatnik Moleskine Passion Journal

SKU: AX-VM323

19.67 24.78 

Zapytaj o ten produkt
IlośćCena (netto)
1 - 99 24.78 
100 - 249 21.58 
250 - 499 21.10 
500 - 999 20.62 
1000 + 19.67 

Dodatkowe informacje

Możesz kupić te produkt w wybranej ilości bez nadruku.

Możesz wysłać do nas zapytanie o ten produkt podając ile sztuk chcesz zamówić - natychmiast przygotujemy dla Ciebie ofertę. Jeżeli dołączysz swoje logo wraz z wyceną otrzymasz darmową wizualizację.

Klikając „Wyceń z Twoim logo” dodasz produkt do swojego zapytania ofertowego i wraz i innymi produktami prześlesz je do wyceny. Natychmiast przygotujemy dla Ciebie ofertę. Jeżeli dołączysz swoje logo wraz z wyceną otrzymasz darmową wizualizację .

Jeśli wybrany produkt nie jest dostępny w naszych magazynach znajdziemy i zaproponujemy dla ciebie inny w podobny cenie.

W przypadku pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Ceny netto Minimum logistyczne 5 szt. Kategoria:

Specjalny notatnik Moleskine Wedding Journal to idealny prezent dla par planujących ślub i wesele. Ten wyjątkowy zestaw składa się z notatnika na 216 stron, specjalnego notatnika dla panny młodej, naklejek do personalizacji stron, elastycznej opaski oraz 3 tasiemek zakładkowych. Notatnik Wedding Journal oferuje wygodę i funkcjonalność klasycznego notatnika Moleskine połączoną z dodatkowymi przydatnymi narzędziami, w tym specjalnym notatnikiem dla panny młodej, naklejkami, opaską na rzep i zakładkami. Jest to wspaniały prezent dla par, które chcą zaplanować swój ślub i wesele i mieć pamiątkę na całe życie.