Pluszowa sowa, brelok | Cleverly

SKU: AX-HE786

8.30 10.46 

Zapytaj o ten produkt
IlośćCena (netto)
50 - 99 10.46 
100 - 249 9.11 
250 - 499 8.91 
500 - 999 8.70 
1000 + 8.30 

Dodatkowe informacje

Możesz kupić te produkt w wybranej ilości bez nadruku.

Możesz wysłać do nas zapytanie o ten produkt podając ile sztuk chcesz zamówić - natychmiast przygotujemy dla Ciebie ofertę. Jeżeli dołączysz swoje logo wraz z wyceną otrzymasz darmową wizualizację.

Klikając „Wyceń z Twoim logo” dodasz produkt do swojego zapytania ofertowego i wraz i innymi produktami prześlesz je do wyceny. Natychmiast przygotujemy dla Ciebie ofertę. Jeżeli dołączysz swoje logo wraz z wyceną otrzymasz darmową wizualizację .

Jeśli wybrany produkt nie jest dostępny w naszych magazynach znajdziemy i zaproponujemy dla ciebie inny w podobny cenie.

W przypadku pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Ceny netto Minimum logistyczne 25 szt. Kategorie: ,

Klasyczny design sów, który może być idealnym prezentem dla każdego. Ta urocza sowa na białej koszulce wykonana jest z wysokiej jakości materiału, co sprawia, że wygląda pięknie i jest trwała. Dodatkowo, koszulka ma nadruk, który dodaje jej charakteru i uroku. Do zestawu dołączony jest również brelok w kształcie sów, który można wykorzystać do zabawy lub ozdobienia swoich przedmiotów. Koszulka jest pakowana oddzielnie i jest idealnym prezentem dla każdego.