MOLESKINE Notatnik ok. B5

SKU: AX-VM407

45.04 56.76 

Zapytaj o ten produkt
IlośćCena (netto)
1 - 99 56.76 
100 - 249 49.44 
250 - 499 48.34 
500 - 999 47.24 
1000 + 45.04 

Dodatkowe informacje

Możesz kupić te produkt w wybranej ilości bez nadruku.

Możesz wysłać do nas zapytanie o ten produkt podając ile sztuk chcesz zamówić - natychmiast przygotujemy dla Ciebie ofertę. Jeżeli dołączysz swoje logo wraz z wyceną otrzymasz darmową wizualizację.

Klikając „Wyceń z Twoim logo” dodasz produkt do swojego zapytania ofertowego i wraz i innymi produktami prześlesz je do wyceny. Natychmiast przygotujemy dla Ciebie ofertę. Jeżeli dołączysz swoje logo wraz z wyceną otrzymasz darmową wizualizację .

Jeśli wybrany produkt nie jest dostępny w naszych magazynach znajdziemy i zaproponujemy dla ciebie inny w podobny cenie.

W przypadku pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Ceny netto Minimum logistyczne 5 szt. Kategoria:

Notatnik MOLESKINE XL to wygodny i funkcjonalny produkt, który doskonale sprawdzi się dla osób szukających praktycznego narzędzia do notowania i przechowywania ważnych informacji. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, ma twardą okładkę oraz format B5, co pozwala na wygodne i komfortowe korzystanie z notatnika. Posiada 192 kropkowane strony, na których można swobodnie notować i tworzyć rysunki. Dodatkowo ma wewnętrzną kieszeń, zakładkę oraz elastyczną opaskę do zamykania. Zapewnia to bezpieczeństwo i ochronę przechowywanych informacji. Notatnik MOLESKINE XL to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i funkcjonalność, a także osób lubiących piękny design.

Kolor

Materiał

Wymiary

Waga (g)

Informacje dodatkowe