Parasole manualne - mają również swoich zwolenników, dzięki prostszej konstrukcji są praktycznie bezawaryjne i tańsze. Bogate wzornictwo i kolorystyka, posiadamy parasole czarne, granatowe , bordowe i nawet parasole tęczowe.
Równie popularne są parasole reklamowe  o dużych średnicach powyżej 100 cm tzw parasole VIP i parasole golfowe. Gadżety reklamowe to MY - gadzety.pl
Reklamowe parasole manualne to gadżet, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Są chętnie stosowane do promocji firm z rozmaitych branż. Ich skuteczność jest bardzo wysoka, co wynika m.in. z faktu, że parasol to duża powierzchnia do potencjalnej promocji firmy. Równocześnie jest to gadżet praktyczny, który budzi pozytywne skojarzenia  - podarowanie komuś parasola w celu ochrony przed deszczem to przecież miły i doceniany gest. Reklamowe parasole manualne z logo firmy to gadżet niemalże bezawaryjny, co także jest dużym atutem. W naszej ofercie znaleźć można parasole reklamowe w różnych wariantach - zarówno jeśli chodzi o kolorystykę, jak i o wzornictwo. Popularne są parasole reklamowe czarne, granatowe czy bordowe. Z łatwością można dobrać jednak wygląd parasola do identyfikacji wizualnej każdej marki - tak, aby logo idealnie się na nim prezentowało. Dostępne są też parasole manualne z logo firmy o średnicy powyżej 100 cm, tzw. reklamowe parasole VIP oraz reklamowe parasole z logo firmy. Wybór jest naprawdę duży.

Infolinia

Nasza infolinia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-18:00

Czat

Wejdź na czat i zostaw nam wiadomość, odpowiemy na nią możliwie najszybciej.

Email

Wyślij nam wiadomość
info@gadzety.pl

Biuro

Gadzety.pl
ul. Postępu 11A, 02-676 Warszawa