Originalhome świece warstwowe z wapienia — zestaw 3 sztuk
Gwarancja najniższej ceny
Znalazłeś ten produkt za niższą cenę? Napisz do nas, podając link do produktu u konkurencji, a przygotujemy dla Ciebie lepszą ofertę!
Darmowa wizualizacja
Wyślij do nas zapytanie o ten produkt i dołącz swoje logo, a wraz z wyceną otrzymasz darmową wizualizację.
Originalhome świece warstwowe z wapienia — zestaw 3 sztuk zachwycają ręcznym wykonaniem, żywą, wielokolorową kompozycją oraz ekologicznym składem, stając się znakomitym akcentem dekoracyjnym i promocyjnym 🙂 Dzięki woskowi palm kernel wolnemu od parafiny i bawełnianemu knotowi świeca pali się czysto przez około 18–20 godzin, nie wydzielając drażniącego zapachu. Każda zakupiona sztuka wspiera sadzenie drzew w Afryce i projekt fair-trade na Jawie, więc wybierając ten produkt, podkreślasz odpowiedzialność społeczną dla Twojej firmy.
Świece mają Wymiary: 30 × 2,5 cm, ważą łącznie 500 g i występują w eleganckiej, białej tonacji, dzięki czemu doskonale wpisują się w różne aranżacje wnętrz. Warstwowa struktura pozwala umieścić subtelne logo lub precyzyjny nadruk, czyniąc z nich wyjątkowy gadżet w kategorii Świece z logo. To perfekcyjny sposób na wyróżnienie marki podczas bankietu, jubileuszu czy konferencji.
Produkt jest szczególnie polecany firmom z branży wellness, SPA, hotelarskiej, ekologicznej, florystycznej oraz nieruchomości, które chcą stworzyć ciepłą atmosferę i podkreślić proekologiczne wartości. Reklamowe możliwości są ogromne: od ekskluzywnych zestawów powitalnych w apartamentach, przez prezenty korporacyjne, po upominki dla kluczowych klientów. Originalhome świece warstwowe z wapienia — zestaw 3 sztuk sprawdzą się również w kampaniach crowdfundingowych oraz w sprzedaży detalicznej jako elegancki dodatek domowy ⭐
Dzięki neutralnej barwie i delikatnemu kształtowi są doskonałym wyborem dla firm ceniących minimalizm i wysoką jakość. Wykorzystując te świece jako reklamowy nośnik, budujesz emocjonalną więź z odbiorcą, której towarzyszy nastrojowe światło i poczucie troski o planetę. Zadbaj o unikatową prezentację marki, wybierając ten wyróżniający się, funkcjonalny i estetyczny produkt promocyjny.
| Kolor | biały |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 2,5 cm |
| Waga | 500 g |
| Materiał | Palm kernel wax |
Potrzebujesz wsparcia?
Niezależnie czy chodzi o dostępność, wizualizację czy znakowanie – zawsze możesz na nas liczyć. Skontaktuj się z nami!


Na razie nie ma opinii o produkcie.