lusterka reklamowe

Lusterka reklamowe z logo firmy - pewnie większość z nas, a w szczególności męska część klientów zbagatelizuje tą kategorię, a wręcz przeciwnie wolumen sprzedaży wszelkiego rodzaju lusterek jest od wielu lat wysoki. Między innym, dlatego że lusterka podróżne
małe, poręczne i z reguły mają duża i płaską powierzchnię do umieszczenia logo. Gadżety reklamowe to MY - gadzety.pl
Lusterka reklamowe z nadrukiem

Choć codziennie korzystamy z luster i lusterek, wydaje się to tak naturalne, że rzadko myślimy o lusterku w kategorii prezentu albo gadżetu reklamowego. Okazuje się jednak, że właśnie ten przedmiot cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem naszych Klientów. Co ważne, lusterka reklamowe z logo firmy wybierane są nie tylko z myślą o odbiorcach płci pięknej. Przecież nie tylko panie przeglądają się w lusterku w czasie podróży czy przed ważnym spotkaniem - panowie również! Właśnie dlatego wolumen sprzedaży lusterek reklamowych jest od lat niezmiennie wysoki. Lusterka reklamowe z logo firmy, jakie mamy w swojej ofercie, to lusterka podróżne - poręczne, niewielkich rozmiarów. Z łatwością mieszczą się do torebki czy innego bagażu.
Lusterka reklamowe z logo firmy są nie tylko praktyczne, ale również idealnie nadają się do eksponowania logotypu, a to za sprawą stosunkowo dużej i płaskiej powierzchni, na której można logo umieścić. W naszej ofercie znajdują się lusterka podróżne z logo w różnych kształtach i kolorach. Dzięki temu gadżety reklamowe w formie lusterka podróżnego mogą być idealnie dopasowane do identyfikacji wizualnej marki.

Infolinia

Nasza infolinia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-18:00

Czat

Wejdź na czat i zostaw nam wiadomość, odpowiemy na nią możliwie najszybciej.

Email

Wyślij nam wiadomość
info@gadzety.pl

Biuro

Gadzety.pl
ul. Postępu 11A, 02-676 Warszawa