Nie jest zaskoczeniem, że w ostatnich tygodniach najbardziej popularną kategorią gadżetów w naszym sklepie Gadzety.pl są parasole reklamowe. Kiedy pada deszcz, zapytania o parasole rosną, a przy rekordowych opadach deszczu, które nawiedzają na jesieni Polskę , zapytania o niestandardowe, markowe parasole są codziennością. W związku z tym, że jest to jeden z najlepszych produktów w naszej ofercie, a popyt jest zawsze wysoki, nie dziwi fakt, że parasole są tak popularne. Wobec tego mówimy głośno i wyraźnie – Zamówcie parasole, gdy świeci słońce, abyście byli gotowi do działania, gdy zrobi się zimno i wilgotno.

Oprócz oczywistych praktycznych względów branych pod uwagę przy rozważaniu zamówienia na parasole z nadrukiem, istnieje wiele innych powodów, dla których firmy szukają prostych i praktycznych produktów. Prawdopodobnie zauważyłeś, że wiele hoteli i pensjonatów ma swoje własne markowe parasole i nie jest to tylko kwestia ochrony ich gości przed złą pogodą. Parasole oferują jeden z największych obszarów niestandardowego brandingu.  Twój parasol reklamowy będzie wyświetlał Twoje logo w dużym, niemożliwym do przeoczenia miejscu. Parasole są zawsze używane w miejscach publicznych, a logo będzie widoczne przez wszystkich, co oznacza, że te właśnie gadżety stają się one skutecznym mobilnym billboardem dla Twojej marki i informacji korporacyjnej.

Istnieje wiele dostępnych stylów parasoli dostępnych. Pierwsze to parasole golfowe, które są uważane przez wielu ludzi za standard, jeśli chodzi o ochronę przed złą pogodą. Łatwo zrozumieć, dlaczego parasole golfowe są tak popularne, ponieważ łączą dużą czaszę z solidną konstrukcją i automatycznym mechanizmem. Poza względami praktycznymi, są one tradycyjnie kolorowe, co dla produktów promocyjnych jest kolejną zaletą, ponieważ z pewnością przyciągną więcej uwagi i oferują możliwość zapewnienia komplementarnego koloru do zastosowanego logo. Golfiści muszą grać niezależnie od warunków, więc inspirowany tą szlachetną grą byłby idealnym towarzyszem rozgrywki nawet wtedy gdy z nieba leje się deszcz.

Drugi najbardziej popularny styl parasola promocyjnego to parasole składane, takie które można trzymać pod ręką i składają się w kompaktowe opakowanie. Dzięki ich małemu rozmiarowi mogą być trzymane w torebce, tak żeby być gotowym na następną ulewę. Mimo, że obszar nadruku na tych mniejszych parasolach nie jest duży to warto wiedzieć,  że wygodne etui w którym są przechowywane również może być dobrym miejscem na umieszczenie nadruku. Twoje logo jest widoczne, nawet gdy sam parasol nie jest używany.

Parasole są koniecznością, to fakt. Pamiętajcie, że ze względu na trudność nadruku czas realizacji parasoli reklamowych jest dłuższy niż w przypadku innych oferowanych przez nas gadżetów. Więc jak to mówią, bądź gotowy na deszczowy dzień i zamów parasole reklamowe z logo już dziś gdy świeci słońce, a nie gdy zbierają się ciemne chmury.