Wiosenne upominki reklamowe

Reklama dla każdej firmy jest bardzo istotna i mimo, że powiedzenie – reklama dźwignią handlu jest nieco wyświechtane to jednak każdy kto zaprzestaje działalności reklamowej szybko odczuwa tego skutki. Budowanie relacji z klientem jest bardzo istotne, dlatego warto szukać takich mechanizmów, które sprawią, że będziemy mogli zbudować tą relację nie służącą jednorazowemu zakupowi, ale wielokrotnej konwersji. I dlatego właśnie tak bardzo popularne od lat są różnego rodzaju gadżety reklamowe, które nie kosztują dużo, a budują pozytywny wizerunek w oczach klientów. 

Jakie gadżety reklamowe wybieramy najchętniej? 

Przede wszystkim planując strategię reklamową i sięgając po gadżety trzeba decydować się na takie mechanizmy, które sprawią, że gadżet przez klienta będzie kojarzony z firmą. Dlatego te najbardziej popularne propozycje to gadżety z logo. Umieszczenie na podarowanym przedmiocie firmowe logo czy też utrzymanie tego gadżetu w kolorystyce bliskiej firmie to szansa na to, by budować pozytywny wizerunek i być bezpośrednio kojarzonym z takimi gadżetami. 

Jednocześnie trzeba pamiętać, że pomysłów na gadżety reklamowe jest tysiące i to jakie rozwiązania będzie się wybierać w dużej mierze zależy od firmy, jej działalności, ale także od pory roku. Poznajcie więc jakie gadżety mogą być dobrym pomysłem wiosną. Ta już do nas przyszła, jeśli planujecie promowanie własnej działalności wybierzcie do tego dobre gadżety. A pomysły na gadżety wiosenne nie brakuje:

  • torby bawełniana
  • powerbanki
  • notesy
  • butelki i bidony
  • worki 
  • parasole
  • pendrive

Postaw na bawełniane torby i bądź eko ! 

Dziś każda firma chce być eko, to modne, popularne budujące dobry wizerunek. Dlatego torby bawełniane będą świetnym wyborem dla tych, którzy chcą wizerunek eko budować. Skoro rezygnujemy z plastiku, nie wykorzystujemy w sklepach foliowych toreb i sięgamy po płócienne to zaproponowanie klientom torby bawełnianej z firmowym nadrukiem będzie dobrym wyborem. To także skuteczna reklama, można bowiem oczekiwać, że używana na zakupach torba stanie się chodzącą firmową reklamą. 

Firmowy parasol !

Może to nieco zaskakujące, że gadżetem reklamowy stanie się parasol z logo. Ale akurat jeśli mowa o gadżetach reklamowych na wiosnę to będzie ciekawa propozycja. W końcu pogoda wiosenna nie należy do stabilnych, więc warto mieć taki parasol pod ręką i klient na pewno pozytywnie oceni taki właśnie gadżet. 

Bidony i butelki z logo

Wiosna to również ten czas, gdy zaczynamy myśleć o aktywności fizycznej, a skoro tak się dzieje to nie powinno być zaskoczenia, że warto także mieć pod ręką wodę. A skoro chcemy być eko to rezygnujemy obecnie z plastiku, a więc wybieramy reklamowe butelki z logo oraz bidony z logo. To również ciekawa forma, można bowiem zamówić takie elementy z firmowymi nadrukami więc będzie na nich albo firmowe logo, albo bidon bądź butelka wykonane będą w firmowych barwach i w ten sposób będzie można skutecznie budować wizerunek firmy w oczach klienta. Warto mieć to na uwadze i korzystać z takich mechanizmów. 

Notesy z logo na wiosnę

W tym przypadku pora roku nie ma większego znaczenia, bowiem notesy z logo to taki gadżet, który zawsze się sprawdzi i będzie przydatny. Dla klienta, który go otrzyma będzie praktycznym dodatkiem, będzie można regularnie z niego korzystać, a to będzie szansa na to, by zawsze mieć je pod ręką i w ten sposób gadżet kojarzyć bezpośrednio z firmą. 

Tych kilka powyższych propozycji to ciekawy pomysł na firmową reklamę na wiosnę i gadżety, które zostaną pozytywnie odebrane przez klientów, którzy je otrzymają. Warto je wykorzystać i budować wizerunek swojej firmy w oczach klienta.