Jakie gadżety na majówkę – na piknik – na grilla?

Czy zastanawialiście się, jakie gadżety związane z majówką, możecie podarować swoim klientom? Nic dziwnego, bardzo wiele firm i instytucji, zamierza wykorzystać weekend majowy, aby obdarować swoich klientów gadżetami z ich logo. Nie każdy jednak wie, jakie gadżety mogą być przydatne z tej okazji. Dlatego też, wychodząc naprzeciw waszym pytaniom, postanowiliśmy pokazać wam kilka przykładów gadżetów doskonale nadających się na majówkę.

Przybory do grilla

Organizowanie w czasie majówki grilla stało się w Polsce swoistą tradycją. Trudno się temu dziwić- grill to dokonała okazja na relaks oraz spotkanie z rodziną lub znajomymi. Aby jednak się on w pełni udał, potrzebujemy do tego jednak specjalnych narzędzi. Do takich narzędzi należą niewątpliwie przybory do grilla, takie jak: łopatka, szczypce, widelec, nóż, szczotka.

Co równie ważne – przybory te mogą mieć logo waszej firmy, dzięki czemu będzie się ona po pierwsze pozytywnie kojarzyła, po drugie przybory z logo będą stanowić dla nas dodatkową reklamę naszej firmy wśród zgromadzonych na grillu gości, którzy mogą na przykład wypytywać się naszych klientów co to za firma, a więc sami potencjalnie mogą w ten prosty sposób stać się naszymi klientami.

Bidony z logo Twojej firmy

Majówka to również czas różnego rodzaju wyjazdów oraz wycieczek. Jest to też okres, kiedy zaczynają się nieco cieplejsze temperatury. To z kolei oznacza, że powinniśmy zadbać o nasze odpowiednie nawodnienie. W tym celu warto pomyśleć, aby obdarować naszych klientów bidonami z naszym logiem. Warto jednak pamiętać, aby były to bidony wysokiej klasy, w przeciwnym razie mogą one wywołać różnego rodzaju szkody takie jak, chociażby zalanie portfela z dokumentami. Doskonałym przykładem wysokiej klasy bidonów z logo, są bidony z serii Titan, które po pierwsze są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu nasi klienci nie będą musieli się obawiać, że zaczną one przeciekać, po są one bardzo lekkie, dzięki czemu doskonale nadadzą się na przykład na długie, piesze wycieczki górskie, gdzie im lżejszy plecak, tym lepiej. Zaletą loga naszej firmy w tym przypadku jest to, że klient w zasadzie przy każdym łyku wody, przypomina sobie o nas, i o naszej firmie, a więc jest bardziej prawdopodobne, że do nas wróci.

Fartuchy do grillowania

Nieodzownym elementem grillowanie, jest także to, że niestety, ale czasami możemy się pobrudzić. Nie oznacza to jednak, że nie da się tego uniknąć. Jak najbardziej możemy to zrobić za pomocą na przykład fartuchów z logo naszej firmy? W ten sposób możemy:

-zachować odpowiednią czystość

-zachęcić klientów do zainteresowania się naszą ofertą

-sprawić radość naszemu klientowi poprzez obdarowanie go użytecznym przedmiotem

Z tego też względu, jeżeli chodzi o gadżety z logo, fartuchy grillowe są świetnym wręcz rozwiązaniem na majówkę. Ponadto dzięki ich wytrzymałości, jest to prezent w zasadzie na lata, a co za tym idzie, gwarantuje on naszej firmie długoletnią reklamę.

Gadżety z logo do ogrodu

Kolejną ciekawostką, jaką możemy obdarować naszych klientów to między innymi zestawy narzędzi ogrodowych z logo naszej firmy. Maj to czas intensywnych prac ogrodowych, a więc narzędzi mogą być strzałem w dziesiątkę. Mogą one znacząco ułatwić na przykład plewienie naszych grządek lub też pomóc zachować nam odpowiednią czystość. Warto też pomyśleć o naszych małych przyjaciołach, czyli o montażu budki dla ptaków pomysł ten z pewnościom spodoba się klientom lubiącym zwierzęta, oraz ekologię.

Zakup gadżetów z logo z okazji majówki może okazać się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Warto jednak zadbać o to, aby nasze gadżety były możliwie najwyższej klasy. W przeciwnym razie może się okazać, że obdarowany przez nas klient będzie kojarzył je z typową tandetą, a więc i nasz wizerunek może na tym znacząco ucierpieć. Natomiast jeżeli kupimy wysokiej klasy gadżety, to możemy na tym zyskać wiernego klienta, który będzie nas polecał swoim znajomym, a więc w ten prosty sposób zyskamy nowych, być może stałych klientów.