Poszukujesz efektywnego sposobu na wypromowanie swoich usług? Bez wątpienia polecić Ci możemy przydatne, motoryzacyjne gadżety z logo firmy. Wykorzystać je możesz na szereg sposobów – jako drobne gadżety firmowe dla pracowników, czy też jako upominek dla klientów, którzy zrobili zakupy w Twoim sklepie. Nawet niewielki upominek z pewnością zrobi na nich pozytywne wrażenie i sprawi, że Twoja firma zapadnie im w pamięć na dłużej.

Gadżety motoryzacyjne z logo firmy sposobem na prostą, ale skuteczną reklamę. 

Samochód posiada dziś większość dorosłych osób – służy on nie tylko dojazdom do pracy, ale i rodzinnym wycieczkom, czy wyjazdom w celach rekreacyjnych. Wielu z nas z samochodu korzysta niemal codziennie. To właśnie dlatego gadżety motoryzacyjne są tak dobrym sposobem na rozreklamowanie firmy. Są one, przede wszystkim, niezwykle użyteczne (bo przecież każdemu przyda się ładowarka samochodowa, czy skrobaczka), a jednocześnie skutecznie przyczynią się do zwiększenia i utrzymania świadomości o naszej firmie i oferowanych przez nią usługach. 

Gadżety z logo są przecież zawsze “gdzieś na widoku” – prędzej czy później nadejdzie konieczność, by z nich skorzystać. Umieszczając na takim gadżecie nasze firmowe logo zapewnimy sobie zatem prostą i skuteczną reklamę. Kierowcy korzystający z gadżetów naszej firmy utrwalą sobie bowiem w pamięci jej nazwę nawet, jeśli nie są naszymi stałymi klientami. Pamiętać należy, oczywiście, o wybraniu odpowiednio dobrego partnera, który będzie dla nas te gadżety produkował – chcemy przecież, by były to produkty odpowiadające jakościowo usługom proponowanym przez naszą firmę. 

Gadżety premium dla stałych i wymagających klientów

Częstym wakacyjnym utrapieniem rodziców są grymaszące i znudzone długą jazdą pociechy. Rozmyślamy, czym przykuć ich uwagę, aby wycieczka upłynęła w miłej i spokojnej atmosferze. Czasami drobne dodatki podczas podróży mogą okazać się zbawienne. Grunt to dobra organizacja czasu. Ciekawym sposobem na zapewnienie dzieciakom odpowiedniej rozrywki mogą być gry i kolorowanki z logo. Dla najmłodszych niezastąpione mogą być pluszaki z logo, do których można się przytulić podczas podróży i beztrosko zasnąć. Dla łasuchów, którzy lubią coś przekąsić w trakcie wycieczki, z pewnością czas umilą słodycze z logo.

Samochód i motocykl – gadżety niezbędne

Oczywiście, nie zawsze zwykła skrobaczka do szyb, czy ładowarka samochodowa będzie odpowiednim gadżetem. Jeśli wygenerowaliśmy bazę solidnych, stałych klientów, lub współpracujemy z bardziej wymagającymi klientami, warto podkreślić wagę tej współpracy odpowiedniej jakości prezentem. Jakie gadżety motoryzacyjne można uznać za produkty premium, które spełnią swoje zadanie w takiej sytuacji? Otóż mogą to być na przykład:

Motogadżety – Doskonały upominek dla pracowników

Są to produkty klasy premium, które sprawdzą się jako doskonały upominek także dla klientów biznesowych. Gadżety motoryzacyjne z logiem naszej firmy mogą zostać zaoferowane jako upominek do kolejnego zamówienia, lub jako prezent z okazji podpisania nowego kontraktu. 

Gadżety motoryzacyjne świetnie sprawdzą się jako upominek nie tylko dla klientów. Warto zaoferować je także pracownikom. Upominek taki świetnie sprawdzi się choćby świeżo po przyjęciu do firmy nowego pracownika – zestaw użytecznych gadżetów firmowych pomoże przełamać pierwsze lody i sprawi, że pracownik taki szybciej poczuje się częścią zespołu. Firmowy gadżet można też wręczyć jako drobny upominek świąteczny, czy też z okazji kolejnych urodzin firmy. Okazji jest naprawdę bardzo wiele. Niezależnie od tego, kiedy zdecydujemy się wręczyć pracownikowi taki upominek – pamiętajmy, by zdecydować się na produkt naprawdę wysokiej jakości, pochodzący z pewnego, zaufanego źródła. 

Jak wybrać firmowe gadżety dla firmy?

Przejdźmy więc do kwestii tego, jak konkretnie wybrać gadżet, który będzie stanowił nie tylko reklamę, ale i godnie reprezentował wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Oczywiście, najważniejsza, co już niejednokrotnie podkreślaliśmy, jest jego jakość – aby klient zachował pozytywne zdanie o naszej firmie, taki gadżet powinien skutecznie służyć mu przez długi okres czasu. Niemniej jednak, pamiętajmy, że gadżet firmowy powinien być spójny z rodzajem prowadzonej przez nas działalności. Gadżety motoryzacyjne najlepiej sprawdzą się więc w przypadku sklepów z częściami samochodowymi, warsztatów samochodowych, czy prywatnych stacji paliw. Gadżety powinny mieć także wymiar praktyczny – wybierajmy więc produkty, które zdecydowanie przydadzą się naszym klientom.