Dropex worek ze sznurkami z bawełny z recyklingu
Gwarancja najniższej ceny
Znalazłeś ten produkt za niższą cenę? Napisz do nas, podając link do produktu u konkurencji, a przygotujemy dla Ciebie lepszą ofertę!
Darmowa wizualizacja
Wyślij do nas zapytanie o ten produkt i dołącz swoje logo, a wraz z wyceną otrzymasz darmową wizualizację.
Dropex worek ze sznurkami z bawełny z recyklingu to ekologiczny, a zarazem niezwykle praktyczny gadżet promocyjny, który podbije serca Twoich klientów już przy pierwszym kontakcie 😊. Wykonany w 70% z odzyskanej bawełny i w 30% z poliestru RPET o gramaturze 140 g/m², stanowi świadomościowy wybór dla marek stawiających na zrównoważony rozwój. Model ten, dzięki swojej uniwersalności, znakomicie sprawdzi się w kategoriach: Torby bawełniane z logo oraz Torby na zakupy z logo. Duża, gładka powierzchnia pozwala na wyrazisty nadruk lub haft, dzięki czemu powstaje funkcjonalny nośnik treści reklamowych. W rezultacie otrzymujemy produkt, który nie tylko służy codziennie, ale też nieustannie buduje rozpoznawalność marki dla Twojej firmy.
Po Dropex worek ze sznurkami z bawełny z recyklingu chętnie sięgną agencje turystyczne, biura nieruchomości, sieci sklepów eko i organizatorzy eventów sportowych. To reklamowe must-have również dla branży fitness, gastronomii czy edukacji – wszędzie tam, gdzie potrzebny jest lekki, wytrzymały i przyjazny środowisku sposób na spakowanie najpotrzebniejszych rzeczy. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom 370 × 410 mm i niewielkiej wadze 64 g, worek jest doskonałym towarzyszem zakupów, treningu, spaceru czy festiwalu.
Produkt okaże się doskonały dla studentów, pracowników biurowych i aktywnych rodziców, którzy cenią swobodę ruchu i lubią mieć wolne ręce. Świetnie sprawdzi się jako pakiet powitalny z próbkami kosmetyków, zestawem konferencyjnym czy – w przypadku sklepów sportowych – jako gratis do nowych butów do biegania 🏃. Kolejnym zastosowaniem może być ekologiczne opakowanie dla start-upów wysyłających swoje produkty w duchu less waste.
Atuty, które warto wyróżnić:
• Materiał: Bawełna z recyklingu + poliester RPET 140 g/m²
• Wymiary: 370 × 410 mm
• Waga: 64 g
• Szeroka paleta barw: ciemnoniebieski, szary, czerwony, naturalny, niebieski, czarny, zielony, biały
• Praktyczne sznurki ściągające pełniące funkcję szelek
• Estetyczna metka z odzyskanej bawełny podkreślająca ekologiczne DNA produktu
Wybierz ten świetny gadżet promocyjny, aby Twoje logo zyskało widoczność, a klienci otrzymali produkt nie tylko użyteczny, ale też przyjazny planecie. To wymarzony nośnik nadruków dla Twojej firmy, który w naturalny sposób budzi pozytywne skojarzenia z marką.
| Kolor | biały, ciemnoniebieski, czarny, czerwony, naturalny, niebieski, szary, zielony |
|---|---|
| Wymiary | 370×410 mm |
| Waga | 64 g |
| Materiał | Bawełna z recyklingu, 140 g/m2, Poliester z recyklingu PET |
Potrzebujesz wsparcia?
Niezależnie czy chodzi o dostępność, wizualizację czy znakowanie – zawsze możesz na nas liczyć. Skontaktuj się z nami!




Na razie nie ma opinii o produkcie.