BALY – Ozdoba na choinkę

SKU: CX1473

0.92 1.16 

Zapytaj o ten produkt
IlośćCena (netto)
50 - 99 1.16 
100 - 249 1.01 
250 - 499 0.99 
500 - 999 0.97 
1000 + 0.92 

Dodatkowe informacje

Możesz kupić te produkt w wybranej ilości bez nadruku.

Możesz wysłać do nas zapytanie o ten produkt podając ile sztuk chcesz zamówić - natychmiast przygotujemy dla Ciebie ofertę. Jeżeli dołączysz swoje logo wraz z wyceną otrzymasz darmową wizualizację.

Klikając „Wyceń z Twoim logo” dodasz produkt do swojego zapytania ofertowego i wraz i innymi produktami prześlesz je do wyceny. Natychmiast przygotujemy dla Ciebie ofertę. Jeżeli dołączysz swoje logo wraz z wyceną otrzymasz darmową wizualizację .

Jeśli wybrany produkt nie jest dostępny w naszych magazynach znajdziemy i zaproponujemy dla ciebie inny w podobny cenie.

W przypadku pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Ceny netto Minimum logistyczne 50 szt. Kategoria:

Ta drewniana ozdoba wykonana z MDF to piękny i niepowtarzalny element dekoracyjny, który doskonale podkreśli unikalny charakter każdego pomieszczenia. Ozdoba jest wykonana z naturalnego MDF i ozdobiona sznurkiem jutowym. Naturalny materiał sprawia, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy i może posiadać niewielkie różnice w kolorze i rozmiarze. Świetnie sprawdzi się jako dekoracja na ścianie, a także jako ozdoba, która doda uroku każdemu pomieszczeniu.