Atomic koszulka unisex z krótkim rękawem
Gwarancja najniższej ceny
Znalazłeś ten produkt za niższą cenę? Napisz do nas, podając link do produktu u konkurencji, a przygotujemy dla Ciebie lepszą ofertę!
Darmowa wizualizacja
Wyślij do nas zapytanie o ten produkt i dołącz swoje logo, a wraz z wyceną otrzymasz darmową wizualizację.
Atomic koszulka unisex z krótkim rękawem to znakomity, uniwersalny gadżet, który przyciągnie uwagę każdego odbiorcy 😊. Wykonana ze 100% bawełny o splocie Single Jersey i gramaturze 150 g/m2, waży zaledwie 117 g, dzięki czemu jest lekka, przewiewna i niezwykle komfortowa w noszeniu. Prążkowany dekolt 1×1 z wewnętrznymi krytymi szwami w połączeniu z materiałem rurkowym sprawia, że koszulka zachowuje formę nawet po wielu praniach, co czyni ją reklamowym klasykiem na długie lata. Bogata paleta kolorów – od stonowanej czerni, bieli i szarości po intensywny pomarańcz, róż, zieleń czy głębokie odcienie niebieskiego – pozwala perfekcyjnie dopasować produkt do identyfikacji wizualnej marki.
Ta Atomic koszulka unisex z krótkim rękawem jest doskonałym nośnikiem logo oraz każdego nadruk-u reklamowego. Jej gładka powierzchnia umożliwia precyzyjne naniesienie grafiki metodą sitodruku, sublimacji lub termotransferu, dając wyraziste barwy i wysoką trwałość. Dlatego produkt idealnie wspiera promocje w branży fitness, eventowej, gastronomicznej, IT, edukacyjnej czy turystycznej – wszędzie tam, gdzie liczy się widoczność marki. Świetnie sprawdzi się także podczas maratonów, konferencji, targów oraz jako element firmowego dress-code’u.
Dla kogo będzie perfekcyjna? Dla startupów szukających wyróżnika, korporacji budujących kulturę organizacyjną, klubów sportowych, organizatorów koncertów czy uczelni akademickich. Dzięki fasonowi unisex, szerokiej rozmiarówce i neutralnemu krojowi, koszulka pasuje zarówno kobietom, jak i mężczyznom, co znacznie upraszcza logistykę zamówień.
Zastosowań jest bez liku: od nagrody w konkursie, przez pakiet powitalny dla nowych pracowników, aż po limitowaną serię merchu zespołu muzycznego. Taki gadżet reklamowy możesz wykorzystać także jako próbnik kolorystyczny dla agencji kreatywnej lub produkt resellingowy w sklepie online. Niezależnie od wybranego scenariusza, ten produkt stanie się ambasadorem marki, wspierając rozpoznawalność dla Twojej firmy 👍.
| Kolor | biały, czarny, czerwony, niebieski, pomarańczowy, różowy, szary, zielony, żółty |
|---|---|
| Rozmiar | 2XL, 3XL, XS, S, M, L, XL, 4XL, 5XL |
| Waga | 117 g |
| Materiał | Splot Single Jersey100% Bawełna, 150 g/m2 |
Potrzebujesz wsparcia?
Niezależnie czy chodzi o dostępność, wizualizację czy znakowanie – zawsze możesz na nas liczyć. Skontaktuj się z nami!






Na razie nie ma opinii o produkcie.