Prostokątny brelok do kluczy Mauro z drewna bukowego
Gwarancja najniższej ceny
Znalazłeś ten produkt za niższą cenę? Napisz do nas, podając link do produktu u konkurencji, a przygotujemy dla Ciebie lepszą ofertę!
Darmowa wizualizacja
Wyślij do nas zapytanie o ten produkt i dołącz swoje logo, a wraz z wyceną otrzymasz darmową wizualizację.
Prostokątny brelok do kluczy Mauro z drewna bukowego to elegancki, a zarazem funkcjonalny gadżet, który przyciąga uwagę naturalną fakturą drewna bukowego oraz połyskiem oprawy ze stopu cynku. Dzięki kompaktowym wymiarom 5 x 3 cm (całość 6 x 12,5 x 1 cm) i niewielkiej wadze 28 g brelok bez trudu zmieści się w kieszeni, torbie czy plecaku. Ciepły odcień piasku pustyni w połączeniu z solidnym metalem sprawia, że prezentuje się wyjątkowo, a jednocześnie jest odporny na codzienne użytkowanie 🙂.
Naturalne drewno bukowe doskonale podkreśla laserowy nadruk lub grawer, a umieszczone na nim firmowe logo tworzy unikatową wizytówkę dla Twojej firmy. Ten reklamowy upominek idealnie sprawdzi się w branży ekologicznej, nieruchomości, turystycznej, motoryzacyjnej czy hotelarskiej – wszędzie tam, gdzie liczy się wizerunek oparty na jakości i dbałości o detale. Elegancki, a zarazem przyjazny środowisku charakter breloka podkreśli wartości marek stawiających na zrównoważony rozwój.
Prostokątny brelok do kluczy Mauro z drewna bukowego okaże się perfekcyjny jako prezent dla nowych klientów, podziękowanie dla kontrahentów, a także jako element pakietu powitalnego dla pracowników. Można go wykorzystać jako gadżet do kampanii outdoorowych, nagrodę w konkursach social-mediowych, a także dodatek do materiałów konferencyjnych. Dzięki możliwości laserowego grawerunku powierzchnia drewna staje się nośnikiem trwałego przesłania, które pozostanie z odbiorcą na lata.
Stonowany, lecz wyjątkowy design breloka wspaniale komponuje się z kluczami samochodowymi, hotelowymi kartami dostępu czy plecakami miejskimi. Zamów go w większym nakładzie, dodaj własne reklamowe hasło lub logo i zyskaj stylowy upominek, który codziennie przypomni o Twojej marce 😉. Jeśli poszukujesz praktycznego drobiazgu, który wzbudzi pozytywne emocje i podkreśli profesjonalizm, ten brelok będzie znakomitym wyborem.
| Kolor | piasek pustyni |
|---|---|
| Wymiary | 6 x 12,5 x 1 cm |
| Waga | 28 g |
| Materiał | Beech wood Stop cynku |
Potrzebujesz wsparcia?
Niezależnie czy chodzi o dostępność, wizualizację czy znakowanie – zawsze możesz na nas liczyć. Skontaktuj się z nami!






Na razie nie ma opinii o produkcie.