Reklamowe wagi bagażowe - bardzo przydatny gadżet reklamowy w każdej podróży, szczególnie lotniczej, tam gdzie musisz mieć pewność, że nie przekraczasz limitu kilogramów w walizce wyznaczonych przez przewoźnika tam nasze wagi będą niezastąpione.
Praktyczne zastosowanie w połączeniu z logo Twojej firmy sprawią, że waga bagażowa będzie idealnym gadżetem reklamowym, polecany produkt dla biur podróży i firm z branży hotelarskiej i turystycznej.
Reklamowe wagi bagażowe z logo firmy

Wielu z nas z własnego doświadczenia wie, jak ważne i komfortowe jest ustalenie przed podróżą, ile waży nasz bagaż. Z pewnością nie jeden raz próbowaliśmy ważyć walizki, korzystając z domowych wag, które do tego celu nieszczególnie się nadają. Dobrym rozwiązaniem są tutaj wagi bagażowe, a więc dedykowane temu konkretnemu zadaniu. W naszej ofercie znajdują się takowe wagi bagażowe z logo firmy, które stanowią bardzo ciekawy przykład gadżetów reklamowych. Każdy, kto często podróżuje, z pewnością taki prezent biznesowy doceni. Szczególnie zaś te osoby, które swoje podróże odbywają głównie na pokładzie samolotu - linie lotnicze dbają bowiem o to, aby bagaż ważył nie więcej niż tyle, ile wynoszą limity. Reklamowe wagi bagażowe z logo firmy dają pewność, że na lotnisku nie będzie trzeba desperacko selekcjonować zawartości walizek, aby zredukować ciężar bagaży o - na przykład - 2 czy 3 kilogramy. Wagi bagażowe z logo to doskonały gadżet reklamowy, chętnie wykorzystywany przez biura podróży oraz firmy z branży turystycznej czy hotelarskiej. Ale nie tylko - jak zawsze, gdy chodzi o gadżety reklamowe, liczy się pomysł.

Infolinia

Nasza infolinia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-18:00

Czat

Wejdź na czat i zostaw nam wiadomość, odpowiemy na nią możliwie najszybciej.

Email

Wyślij nam wiadomość
info@gadzety.pl

Biuro

Gadzety.pl
ul. Postępu 11A, 02-676 Warszawa