szczotki do włosów z logo

Szczotki reklamowe do włosów - rożnego rodzaju szczotki z logo firmy, składane szczotki z lusterkiem, szczotki breloczki, szczotki typu anti tangle, szczotki kolorowe, szczotki srebrne, złote i różowe. Wszystko to z Twoim logo, zastanów się może to właśnie gadżet dla Twojej firmy. Gadżety reklamowe to MY - gadzety.pl
Reklamowe szczotki do włosów - idealny gadzet reklamowy dla płci pięknej

Szczotki reklamowe do włosów jako gadżety reklamowe? Oczywiście, że tak! Co więcej, to naprawdę doskonały pomysł. W naszej ofercie znajdują się najróżniejsze produkty, przede wszystkim takie, które na co dzień przydadzą się odbiorcom - i chętnie są przez nich używane. Szczotki do włosów to gadżety codziennego użytku, dedykowane przede wszystkim kobietom, gdyż mężczyźni zazwyczaj używają grzebieni.
Panie przywiązują do kondycji swojej fryzury bardzo dużą uwagę, tak więc szczotki reklamowe z logo firmy mają duży potencjał jako nośnik reklamy. Tym bardziej że nasz asortyment to nie tylko „zwykłe” szczotki. Znaleźć można u nas również szczotki do włosów z logo firmy takie jak: składane szczotki z lusterkiem - poręczne i w sam raz do damskiej torebki czy kosmetyczki w trakcie każdej podróży; szczotki-breloczki, o których trudno zapomnieć i zawsze są pod ręką; szczotki reklamowe typu anti tangle - prawdziwy hit i bestseller, wyjątkowo popularny wśród pań. Wszystkie modele szczotek występują dodatkowo w różnych kolorach, między innymi w srebrnym, złotym oraz różowym. Logo nadrukowujemy z największą precyzją i zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Infolinia

Nasza infolinia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-18:00

Czat

Wejdź na czat i zostaw nam wiadomość, odpowiemy na nią możliwie najszybciej.

Email

Wyślij nam wiadomość
info@gadzety.pl

Biuro

Gadzety.pl
ul. Postępu 11A, 02-676 Warszawa