Moleskine

Moleskin to marka z bogatą historią, na którą składają się notatniki (notatniki z logo), które używane były przez Ernesta Hemingway's czy Pablo Picasso. Produkty z Włoskiej manufaktury to nie tylko notesy, ale również kalendarze reklamowe, dzienniki, eleganckie długopisy metalowe czy długopisy plastikowe Moleskin, ołówki , pióra kulkowe, rollery. Niestandardowe wzornictwo i bogata gama kolorystyczna.
Gadżety reklamowe są chętnie wykorzystywane przez marketerów - w działaniach z zakresu komunikacji marketingowej odgrywają obecnie dużą rolę. Pełnią one bowiem funkcję nośnika reklamy; dzięki nim z łatwością można pozyskać uwagę odbiorcy, którym najczęściej jest potencjalny klient firmy, ale nie tylko - gadżety reklamowe są również doskonałym pomysłem na upominek reklamowy dla stałych i oddanych marce klientów czy partnerów biznesowych. O sukcesie gadżetów reklamowych stanowi między innymi to, czy trafią one w gusta odbiorcy i czy będą miały dla niego pewną wartość - np. użytkową. Jeśli gadżety reklamowe spotkają się z pozytywnym odbiorem, to ich użytkownicy będą prawdziwymi ambasadorami matki, korzystając z przedmiotów oznaczonych logo danej firmy.  

Postaw na markowe gadżety reklamowe

Wybór gadżetów reklamowych jest obecnie bardzo duży, dlatego każdy znajdzie dla siebie idealny produkt. Wielu klientów stawia na gadżety reklamowe uznanej marki - wybierając np. gadżety reklamowe Moleskine. Moleskine jest to włoskie przedsiębiorstwo, które swoją międzynarodową sławę zawdzięcza produkcji notesów słynących z wysokiej jakości wykonania i świetnego papieru w kremowym kolorze. Notatniki Moleskine wyróżniają się także charakterystyczną szytą oprawą, bardzo często wyposażoną w zamknięcie wykonane z taśmy elastycznej. Notatniki Moleskine chętnie wykorzystują rysownicy, projektanci, malarze i pisarze (używali ich między innymi Ernest Hemingway czy Pablo Picasso), jednak nie tylko - reklamowe notatniki Moleskine z pewnością przypadną do gustu biznesmenom czy managerom, a także każdej osobie, która prowadzić chce swoje zapiski w klasycznym, pięknie wykonanym notesie.

Gadżety reklamowe Moleskine - nie tylko notatniki z logo firmy

Moleskine to marka z bogatą historią i z szeroką ofertą starannie wyselekcjonowanych produktów. To nie tylko notatniki z logo firmy, inne produkty reklamowe pochodzące z tej włoskiej manufaktury to, między innymi, kalendarze reklamowe Moleskine z logo firmy, eleganckie długopisy metalowe z logo firmy, reklamowe długopisy plastikowe Moleskine, reklamowe ołówki Moleskine, reklamowe pióra kulkowe Moleskine z logo firmy, rollery. Na tym nie koniec - w ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo inne gadżety reklamowe Moleskine, które możemy opatrzyć logo Państwa firmy.

Gadżety reklamowe Moleskine - niestandardowy design, wysoka jakość

Gadżety reklamowe Moleskine cechuje niestandardowe wzornictwo i bogaty wybór kolorów. Dzięki temu każdy bez trudu znajdzie gadżety reklamowe idealne dla siebie. Produkty Moleskine są wykonane z dużą troską o każdy detal, więc także ich jakość jest wyjątkowo wysoka. Takie gadżety reklamowe to idealny nośnik reklamy - logo firmy na produkcie takiej klasy odpowiednio pozycjonuje markę i pozytywnie wpływa na jej wizerunek. Ekskluzywne gadżety reklamowe Moleskine, będąc synonimem wysokiej jakości, włoskiego designu oraz estetyki, z pewnością przypadną do gustu Państwa Klientów.Infolinia

Nasza infolinia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-18:00

Czat

Wejdź na czat i zostaw nam wiadomość, odpowiemy na nią możliwie najszybciej.

Email

Wyślij nam wiadomość
info@gadzety.pl

Biuro

Gadzety.pl
ul. Postępu 11A, 02-676 Warszawa