Kubek podróżny 450 ml

SKU: AX-V9923

7.14 9.00 

Zapytaj o ten produkt
IlośćCena (netto)
1 - 99 9.00 
100 - 249 7.84 
250 - 499 7.66 
500 - 999 7.49 
1000 + 7.14 

Dodatkowe informacje

Możesz kupić te produkt w wybranej ilości bez nadruku.

Możesz wysłać do nas zapytanie o ten produkt podając ile sztuk chcesz zamówić - natychmiast przygotujemy dla Ciebie ofertę. Jeżeli dołączysz swoje logo wraz z wyceną otrzymasz darmową wizualizację.

Klikając „Wyceń z Twoim logo” dodasz produkt do swojego zapytania ofertowego i wraz i innymi produktami prześlesz je do wyceny. Natychmiast przygotujemy dla Ciebie ofertę. Jeżeli dołączysz swoje logo wraz z wyceną otrzymasz darmową wizualizację .

Jeśli wybrany produkt nie jest dostępny w naszych magazynach znajdziemy i zaproponujemy dla ciebie inny w podobny cenie.

W przypadku pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Ceny netto Minimum logistyczne 25 szt. Kategoria:

Kubek podróżny to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą mieć swój ulubiony napój zawsze przy sobie. Jego pojemność wynosi aż 450 ml, a szczelne wieczko sprawia, że napój jest bezpieczny w transporcie. Plastikowe wnętrze zapewni zachowanie temperatury zarówno ciepłych, jak i zimnych napojów, jednak nie nadaje się do podawania napojów gorących. Dodatkowo, kubek nie zawiera szkodliwego BPA. Posiada on również ergonomiczny kształt, który umożliwia użytkowanie jedną ręką, bez konieczności używania obu.

Kolor

Materiał

Wymiary

Waga (g)

Informacje dodatkowe