inne produkty MOLESKINE
Ciekawą propozycją dla naszych Klientów, poszukujących pomysłów na gadżety reklamowe, mogą być produkty Moleskine z logo firmy.
Wśród nich znajdują się między innymi plecak na laptopa Moleskine, zestaw Moleskine Smart Writing Set Ellipse oraz dedykowane produktom Moleskine pudełka podarunkowe.
Gadżety reklamowe Moleskine wyróżnia renoma i wysoka jakość i właśnie z tego powodu często wybierane są jako oryginalny prezent biznesowy. Jeśli chodzi o piętnastocalowy reklamowy plecak na laptopa Moleskine, to jest bardzo funkcjonalny - posiada on przegrodę główną, dwie przednie kieszenie na zamek błyskawiczny, a także średnią kieszeń z wieloma przegródkami.
Gadżety reklamowe Moleskine to również zestawy, takie jak na przykład wspomniany Moleskine Smart Writing Set Ellipse, który składa się z cyfrowego długopisu, specjalnego notatnika oraz akcesoriów. Zadaniem tego zestawu jest przenoszenie notatek  na urządzenia mobilne. Dzięki pudełkom podarunkowym można skompletować inne gadżety reklamowe Moleskine - np. kieszonkowy notatnik oraz przybory piśmiennicze albo notatnik i kalendarz.

Infolinia

Nasza infolinia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-18:00

Czat

Wejdź na czat i zostaw nam wiadomość, odpowiemy na nią możliwie najszybciej.

Email

Wyślij nam wiadomość
info@gadzety.pl

Biuro

Gadzety.pl
ul. Postępu 11A, 02-676 Warszawa