Home Life Journal – specjlany notatnik Moleskine Passion Journal

SKU: AX-VM317

19.67 24.78 

Zapytaj o ten produkt
IlośćCena (netto)
1 - 99 24.78 
100 - 249 21.58 
250 - 499 21.10 
500 - 999 20.62 
1000 + 19.67 

Dodatkowe informacje

Możesz kupić te produkt w wybranej ilości bez nadruku.

Możesz wysłać do nas zapytanie o ten produkt podając ile sztuk chcesz zamówić - natychmiast przygotujemy dla Ciebie ofertę. Jeżeli dołączysz swoje logo wraz z wyceną otrzymasz darmową wizualizację.

Klikając „Wyceń z Twoim logo” dodasz produkt do swojego zapytania ofertowego i wraz i innymi produktami prześlesz je do wyceny. Natychmiast przygotujemy dla Ciebie ofertę. Jeżeli dołączysz swoje logo wraz z wyceną otrzymasz darmową wizualizację .

Jeśli wybrany produkt nie jest dostępny w naszych magazynach znajdziemy i zaproponujemy dla ciebie inny w podobny cenie.

W przypadku pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Ceny netto Minimum logistyczne 5 szt. Kategoria:

Specjalny notatnik Moleskine Home Life Journal to idealny prezent dla osób, które lubią mieć wszystko w swoim życiu domowym zorganizowane. Ta dwustustronicowa książka zawiera specjalnie opracowaną siatkę, która pomaga skutecznie zarządzać wszystkimi aspektami życia domowego, od kontroli budżetu po utrzymanie porządku. Dodatkowo notatnik zawiera naklejki do personalizacji, elastyczną opaskę i 3 tasiemki zakładkowe, które ułatwiają użytkownikowi dotarcie do potrzebnych informacji. Notatnik Moleskine Home Life Journal to wyjątkowy sposób na zachowanie kontroli nad Twoim życiem domowym.