Kategoria gadżety do domu to użytkowe gadżety reklamowe z logo wśród których znajdziemy wiele produktów jak akcesoria barmańskie, apteczki, bombki i ozdoby świąteczne z logo, coolery do wina, doniczki, kwiaty i zioła, dziadki do orzechów, foremki do pieczenia, fartuchy kuchenne,  karafki i dzbanki, kartoniki na wino z logo, korkociągi, koce domowe z logo, lampki nocne i inne,  akcesoria łazienkowe, miary do ciała, miętówki, minutniki pod prysznic, minutniki kuchenne z logo, noże kelnerskie, reklamowe noże kuchenne, otwieracze do butelek, podkładki kuchenne, pojemniki na tabletki, pudełka śniadaniowe, lunch box, termometry kuchenne, ramki do zdjęć, skrzynki do wina, zestawy do mielenia pieprzu i soli, ozdoby świąteczne i akcesoria, wyciskarki do cytrusów, torby papierowe z logo, torby do segregacji, termometry, świeczki, wino: akcesoria, wino: opakowania, zapalniczki  z logo i zapalarki, reklamowe zestawy do wina, zestawy do sera.
Przynoszących efekt aktywności marketingowych stosowanych w danej firmie może być naprawdę wiele. Jednym z obszarów wchodzących w skład strategii marketingowej są obecnie bardzo częste przemyślane gadżety reklamowe z logo firmy. Dzięki nim można prowadzić skuteczne kampanie promocyjne czy wizerunkowe - bez względu na to, w jakim sektorze czy branży działa dana firma. Gadżety reklamowe z logo firmy są tak różnorodne, że z powodzeniem można wykorzystywać je w najróżniejszych grupach docelowych. Za ich sprawą pozyskiwać można nowych klientów (mogą być bodźcem do nawiązania relacji z marką), ale nie tylko - gadżety reklamowe z logo firmy to także szczególny rodzaj produktów reklamowych, dzięki którym można docenić lojalnych klientów firmy. Gadżety reklamowe to również świetne narzędzie PR-owe, dzięki któremu można budować świadomość marki i kształtować jej wizerunek. 

Gadżety reklamowe z logo firmy - kategoria gadżetów domowych

W kategorii gadżety do domu znajdują się użytkowe gadżety reklamowe z logo firmy, a wśród nich rozmaite produkty i akcesoria, które możemy wykorzystywać w codziennym życiu. Wybór gadżetów reklamowych z tej kategorii jest szczególnie duży - uwzględnia bowiem rozmaite produkty reklamowe, które znaleźć możemy w naszych domach. 

Gadżety reklamowe do domu - akcesoria barmańskie i akcesoria do wina 

Jakie zatem gadżety reklamowe z kategorii dom proponujemy? Jedną z grup są między innymi reklamowe akcesoria barmańskie z logo oraz reklamowe akcesoria do wina, takie jak na przykład coolery do wina z logo, reklamowe karafki i dzbanki z logo, reklamowe korkociągi z logo, reklamowe otwieracze do butelek z logo firmy, reklamowe noże kelnerskie z logo, a nawet reklamowe skrzynki do wina oraz reklamowe zestawy do wina z logo.

Gadżety do domu z logo firmy - akcesoria kuchenne

W naszej ofercie nie brak też rozmaitych akcesoriów kuchennych, takich jak reklamowe dziadki do orzechów z logo, reklamowe foremki do pieczenia z logo, reklamowe fartuchy kuchenne z logo, reklamowe noże kuchenne z logo, minutniki kuchenne z logo, reklamowe podkładki kuchenne z logo, reklamowe pudełka śniadaniowe z logo, reklamowy lunch box z logo, reklamowe termometry kuchenne z logo, reklamowe pojemniki na sól i pieprz z logo, reklamowe wyciskarki do cytrusów z logo czy reklamowe zestawy do sera z logo. 

Gadżety reklamowe do domu - praktyczne i do ozdoby 

Dużą część gadżetów reklamowych przeznaczonych do domu zajmują rozmaite elementy wyposażenia wnętrz, takie jak reklamowe doniczki z logo, koce domowe  z logo, reklamowe lampki nocne z logo, reklamowe ramki do zdjęć z logo czy reklamowe akcesoria łazienkowe z logo. Równie popularne są praktyczne domowe gadżety, a wśród nich miary do ciała, reklamowe torby papierowe z logo, torby do segregacji z logo, reklamowe termometry z logo, reklamowe świeczki z logo oraz reklamowe zapalniczki i zapalarki z logo. Inną z naszych propozycji są apteczki z logo i reklamowe pojemniki na tabletki. Okazjonalne gadżety reklamowe to z kolei bombki i ozdoby świąteczne z logo firmy. 

Infolinia

Nasza infolinia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-18:00

Czat

Wejdź na czat i zostaw nam wiadomość, odpowiemy na nią możliwie najszybciej.

Email

Wyślij nam wiadomość
info@gadzety.pl

Biuro

Gadzety.pl
ul. Postępu 11A, 02-676 Warszawa