Etui na karty kredytowe

Etui reklamowe na karty kredytowe - zabezpieczyć swoje karty kredytowe w trakcie wyjazdu to bardzo ważna rzecz. Możemy zrobić w łatwy sposób z naszymi etui na karty z systemem RFID, zapobiegając zeskanowaniu naszych kart przez oszustów i złodziei.
Tekturowe, materiałowe, skórzane czy aluminiowe w połączeniu z logo Twojej firmy staną się dobrze postrzeganym gadżetem reklamowym przez klientów. Jeśli masz zostać obdarowany to chcesz żeby było to coś praktycznego jak etui na karty od gadzety.pl
W tej kategorii prezentujemy kolejny ciekawy pomysł na gadżety reklamowe, jakim są etui na karty kredytowe z logo firmy. Są to akcesoria niewielkich gabarytów, mogą jednak istotnie wpływać na bezpieczeństwo kart kredytowych czy płatniczych. Zwłaszcza w czasie podróży o ten środek płatniczy trzeba szczególnie dbać - reklamowe etui na karty kredytowe z pewnością pozwoli zabezpieczyć tzw. Plastikowe pieniądze między innymi przed kradzieżą lub zagubieniem.
Doskonałym rozwiązaniem są etui reklamowe na karty kredytowe wyposażone w system RFID, który zapobiega skanowaniu danych z karty przez oszustów lub złodziei. Etui na karty z logo firmy wykonane może być z różnych materiałów, na przykład ze skóry, aluminium, tkaniny albo tektury. Takie etui na karty opatrzone logo firmy to gadżet reklamowy bardzo dobrze przyjmowany przez Klientów. Jednym z powodów jest fakt, że tego typu etui jest po prostu praktycznym prezentem biznesowym, z kolei drugi powód to charakter prezentu i to, co mówi o marce. W przypadku etui na karty z logo firmy taki, a nie inny gadżet to wyraz troski o finanse Klienta, co spotyka się zawsze z pozytywną reakcją.

Infolinia

Nasza infolinia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-18:00

Czat

Wejdź na czat i zostaw nam wiadomość, odpowiemy na nią możliwie najszybciej.

Email

Wyślij nam wiadomość
info@gadzety.pl

Biuro

Gadzety.pl
ul. Postępu 11A, 02-676 Warszawa