etui na karty kredytowe z logo

Etui reklamowe na karty kredytowe - zabezpieczyć swoje karty kredytowe w trakcie wyjazdu to bardzo ważna rzecz. Możemy zrobić w łatwy sposób z naszymi etui na karty z systemem RFID, zapobiegając zeskanowaniu naszych kart przez oszustów i złodziei.
Tekturowe, materiałowe, skórzane czy aluminiowe w połączeniu z logo Twojej firmy staną się dobrze postrzeganym gadżetem reklamowym przez klientów. Jeśli masz zostać obdarowany to chcesz żeby było to coś praktycznego jak etui na karty od gadzety.pl
Przechowywaj karty kredytowe bezpiecznie w spersonalizowanym etui

W tej kategorii prezentujemy kolejny ciekawy pomysł na gadżety reklamowe, jakim są etui na karty kredytowe z logo firmy. Są to akcesoria niewielkich gabarytów, mogą jednak istotnie wpływać na bezpieczeństwo kart kredytowych czy płatniczych. Zwłaszcza w czasie podróży o ten środek płatniczy trzeba szczególnie dbać - reklamowe etui na karty kredytowe z pewnością pozwoli zabezpieczyć tzw. Plastikowe pieniądze między innymi przed kradzieżą lub zagubieniem.
Doskonałym rozwiązaniem są etui reklamowe na karty kredytowe wyposażone w system RFID, który zapobiega skanowaniu danych z karty przez oszustów lub złodziei. Etui na karty z logo firmy wykonane może być z różnych materiałów, na przykład ze skóry, aluminium, tkaniny albo tektury. Takie etui na karty opatrzone logo firmy to gadżet reklamowy bardzo dobrze przyjmowany przez Klientów. Jednym z powodów jest fakt, że tego typu etui jest po prostu praktycznym prezentem biznesowym, z kolei drugi powód to charakter prezentu i to, co mówi o marce. W przypadku etui na karty z logo firmy taki, a nie inny gadżet to wyraz troski o finanse Klienta, co spotyka się zawsze z pozytywną reakcją.

Infolinia

Nasza infolinia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-18:00

Czat

Wejdź na czat i zostaw nam wiadomość, odpowiemy na nią możliwie najszybciej.

Email

Wyślij nam wiadomość
info@gadzety.pl

Biuro

Gadzety.pl
ul. Postępu 11A, 02-676 Warszawa