Breloki kształty

Breloki reklamowe (różne  kształty) - to seria naszych metalowych breloków w różnych ciekawych kształtach, wśród których dopasujecie na pewno coś dla swojej marki i logo (bez względu czy jest brelok domek, brelok samochód czy brelok dla rowerzysty).
Znajdziecie tu również brelok drewniany z logo firmy w kształcie chodaków, brelok pompon, brelok z pluszowym misiem, brelok korek od wina, brelok koniczyna, brelok z wstążką a nawet brelok nietonący. Dobry pomysł na gadżet reklamowy - polecamy !
Nasi Klienci często wybierają breloki reklamowe wykonane m.in. z metalu albo drewna jako gadżet wręczany swoim klientom lub kontrahentom. Są kompaktowych rozmiarów, świetnie się prezentują, nie kosztują dużo, a logo idealnie się na nich mieści. Co równie ważne, breloki reklamowe przydają się każdemu. Jeśli chodzi o breloki reklamowe kształty są najróżniejsze - dzięki temu można dopasować je do specyfiki działalności danej firmy, przez co taki nośnik reklamy jeszcze lepiej spełni swoje zadanie. Jakie kształty breloków reklamowych można znaleźć w naszym asortymencie? Są to na przykład breloki w kształcie domku, samochodu, ciężarówki, klucza, ludzika, roweru czy koniczynki. Oprócz breloków metalowych oferujemy breloki drewniane z logo firmy, breloki pompony, breloki z pluszowym misiem czy brelok z korkiem do wina. Jak widać, w kwestii takiej jak reklamowe breloki kształty są rozmaite, ale także materiały, z których je wykonano. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Infolinia

Nasza infolinia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00-18:00

Czat

Wejdź na czat i zostaw nam wiadomość, odpowiemy na nią możliwie najszybciej.

Email

Wyślij nam wiadomość
info@gadzety.pl

Biuro

Gadzety.pl
ul. Postępu 11A, 02-676 Warszawa